Menu
Your Cart

POZOSTAŁE POKROWCE

Pokrowiec na siedzisko, który ukryje nie tylko niedoskonałości, ale jednakowo odmieni w 100% wystrój wnętrza. Zastanawia Cię co powoduję, że właśnie nasz produkt jest lepszy od innych ? Zbijemy twoją każdą obiekcję, ale nic Cię lepiej nie przekona niż naoczne dowody kiedy już nałożysz pokrowiec..
29.00 zł
Netto:23.58 zł
Wyświetlono 1 to 1 of 1 (1 stron)

Zastanawiasz się jak w tani i prosty sposób odmienić wnętrze, marzysz o zmianie wystroju lub po prostu masz zniszczone krzesła?
Z naszymi elastycznymi pokrowcami zmienisz wystrój pomieszczenia w zaledwie kilka minut! 

DLACZEGO ELASTYCZNE POKROWCE?

Elastyczne pokrowce to dobra inwestycja na meble. Ich najważniejszą funkcją jest dekoracja wnętrza, a także ochrona mebli których ewentualna wymiana przez zniszczenie kosztowała by dużo więcej. Dlateo pozwalają odświeżyć wystrój bez konieczności wymiany wyposażenia. Ponad to ich zakup stwarza wiele możliwości aranżacyjnych, dlatego najczęściej pokrowce kupowane są w dwóch różniących się od siebie kolorami kompletach. Starannie dobraliśmy najmodniejsze kolory które idealnie komponują się z wystrojem Polskiego Domu!


Elastyczne narzuty są wykonane z wysokiej jakości materiału i są wodoodporne. Zatem sprawdzają się one podczas codziennego użytku jak i podczas wyjątkowej uroczystości rodzinnej, świąt czy też na inną okazje. 

Pokrowce posiadają specjalną elastyczną gumkę dzięki której bardzo łatwo założysz je na meble a po zakończonej imprezie bardzo łatwo je odświeżysz, piorąc w pralce zgodnie z zaleceniami.